אודותינו | יעל שכר

יעל שכר הנה חברה המתמחה במגוון פתרונות לעסקים בעולם השכר

מקצועיות - יעל שכר

מקצועיות

בזכות הניסיון הרב בתחום, אנו מביאים ללקוחותינו ידע, מקצועיות ותהליכי עבודה שמטרתם לייעל ולחסוך בשכר העובדים בתהליכי עבודה תוך שקיפות מלאה ושמירה על דיני העבודה וחוקי השכר.

שירות

שירות

אנו מלווים את הלקוח ליווי אישי על בסיס חודשי בכל הסוגיות בעולם השכר. אדיבות ואכפתיות תוך הבנה של צרכי הלקוח הנם בסדר עדיפות ראשון. לאורך השניים ההתקשרות מולנו הנה על בסיס שביעות רצון הלקוחות.

חדשנות

חדשנות

אנו נעזרים בכלים הטכנולוגים המתקדמים ביותר בעולם השכר והמשאב האנושי. השילוב של הידע הרב שנצבר ביעל שכר בנושא מערכות שכר ומשאבי אנוש לצד הידע הרב בנושא חשבות שכר ודיני עבודה מביא אותנו למקסם ולייעל את התוצאות עבור לקוחותינו.

הצוות שלנו

ששי יעל
יעל שכר

ששי יעל

בעלים ומנכ"ל יעל שכר. ששי יעל בוגרת תחום תעשיה וניהול מטעם אוניברסיטאית תל אביב, המתמחה בניתוח מערכות מידע בתחום מערכות שכר, נוכחות ומשאבי אנוש. יעל הנה חשבת שכר בכירה מטעם לשכת רו"ח ובודקת שכר מוסמכת מטעם משרד העבודה החל משנת 2019 ובעלת ניסיון של 20 שנה בעולם השכר.

צוות יעל שכר מונה חשבי שכר בכירים מטעם לשכת רו"ח ובודקי שכר מוסמכים עם ניסיון רב בחשבות שכר וביקורות שכר.
צוות יעל שכר קשוב לצורכי הלקוחות ומלווה כל לקוח באופן אישי תוך היכרות מעמיקה של פעילות העסקית של הלקוח תוך מתן שירות מקצועי וירידה לפרטים והכל לטובת לקוחותינו.

אנחנו כאן בשבילך 077-5003512

ליצירת
קשר

    ×

    בחרו תאריך וזמן מתאים לפגישת ייעוץ ללא עלות

      Call Now Button דילוג לתוכן